2023 Yüzüklerin Efendisi filmi vizyona giriyor! Efsane film serisi beyaz perdeye dönüyor…

0 7

İlk olarak 2001 yılında beyaz perdede izleyicisi ile buluşan ve ilk günden bu güne kadar popülerliğini kaybetmeyen dev Yüzüklerin Efendisi serisi, tekrardan vizyona giriyor. Peter Jackson’ın yönetmenliğini yaptığı film serisi, 3 parçadan oluşuyordu ve her biri de dünya çapında rekor gişe rakamlarına  ulaştı. Efsane film serisine dair merak edilen tüm detaylar haberimizin devamında.

YILLAR SONRA TEKRAR SİNEMALARDA 

2001’de ilk kez beyaz perdeye çıkan ve üç filmi ile tekrardan sinemalara gelecek olan Yüzüklerin Efendisi serisi, IMAX olarak izleyicinin karşısına çıkacak.

Dünyaca ünlü yazar J.R.R Tolkien’in yazdığı aynı adlı kitaplardan uyarlanan Yüzüklerin Efendisi, şu ana kadar beyaz perdeye taşınmış olan en iyi edebiyat uyarlamalarıdan biri olarak gösteriliyor.

Peki yıllar sonra tekrardan izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan Yüzüklerin Efendisi serisi, hangi sinemalarda yayınlanacak? Bilet fiyatları kaç TL olacak?

İşte Yüzüklerin Efendisi serisi hayranlarının merak ettiği tüm detaylar…

VİZYON YERLERİ VE TARİHİ

Yüzükler Efendisi Yüzük Kardeşliği (2001), İki Kule (2002) ve Kralın Dönüşü (2003) filmleri, 15 Eylül’de Paribu Cinaverse’de gösterime girerek seyircisi ile buluşacak.

Yüzüklerin Efendisi serisi tekrardan vizyona giriyor

BİLET FİYATLARI

  • Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği: Normal: 50 TL / IMAX: 100 Türk Lirası
  • Yüzüklerin Efendisi: İki Kule: Normal: 50 TL / IMAX: 100 Türk Lirası
  • Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü: Normal: 50 TL / IMAX: 100 Türk Lirası

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting