Aile Dizisi 14.Bölüm 3 Ekim Salı Tek Parça İzle

0 83

Aile Dizisi 14.Bölüm Yeni Bölüm 3 Ekim Tek Parça İzle

Aile Dizisi 14.Bölüm İzle, Aile Dizisi Aslan 13.Bölüm İzle, Aile Dizisi Devin 14.Bölüm Full İzle, Aile Dizisi Show Tv Aile son bölüm izle Aile yeni bölüm izle Aile bugün izle Aile youtube izle Aile fragmanı

Soykanlara ‘aile’ olduklarını hatırlatan tek yerdir sofra. O gün yine tüm ailenin toplanacağı bir sofra kurulurken, Aslan, amcasıyla ilgili ‘karanlık’ işlerinden birini daha çözmek için İzmir uçağındadır.

Psikolog Devin ve Aslan’ın yolları işte bu yolculukta kesişir. Devin de kız kardeşinin başını soktuğu yeni bir belayı halletmek üzere İzmir’e gitmektedir. Farklı dünyaların insanları oldukları çok açıktır. Ancak ortak ‘yara’larını keşfetmeleri uzun sürmez; Aileleri.

Aslan daha ilk geceden, Soykan Anayasasının çok önemli bir kuralını Devin için çiğner. Bu durum Aslan’a saplantılı bir bağlılık hisseden annesi Hülya’nın yaklaşan büyük tehlikeyi fark etmesi için yeterlidir; Devin.

Daha önce de pek çok kere oğlunun aileden uzaklaşmasını önlemek için her şeyi yapabileceğini gösteren Hülya’nın işi, bu sefer eskisi kadar kolay olmayacaktır. Ancak işi kolay olmayan sadece Hülya değildir. İzmir uçağındaki karşılaşma, aileden yaralı kahramanlarımızın kendi ailelerini kurmak için çıkacakları zorlu yolun sadece başlangıcı olacaktır…

Aile CANLI YAYINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Aile Dizisi 14.Bölüm 3 Ekim 2023 Youtube’da Full İzlemek için tıkla

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting