Aile dizisinden kötü haber! Final tarihi belli olunca Show TV’ye tepki yağdı

0 14

Show TV’nin sevilen dizisi Aile, yeni sezonuyla izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ancak, sezonun başlama tarihi ve final tarihi hakkında yapılan açıklamalar, hayranlarını üzdü.

Başrollerinde Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’un yer aldığı Aile dizisi, ilk bölümünden itibaren büyük bir izleyici kitlesi oluşturdu. Güçlü senaryosu ve başarılı oyunculuklarıyla dikkatleri üzerine çeken dizi, 30 Mayıs’ta sezon finali yapmıştı.

Yeni sezonun başlama tarihi ise uzun süredir merak ediliyordu. Ancak, yapılan açıklamaya göre Aile dizisi için sete çıkış tarihi 18 Eylül olarak belirlendi. Dizi, Ekim ayının ilk haftasında izleyicilerle buluşacak.

Aile dizisinin hayranları, yeni sezonun başlama tarihindeki gecikme nedeniyle üzgün. Ancak, daha büyük bir hayal kırıklığı, final tarihi hakkında yapılan açıklamayla yaşandı.

AİLE DİZİSİNİN FİNAL YAPACAĞI TARİH

Kıvanç Tatlıtuğ’un isteği üzerine 30 bölüm olarak planlanan Aile dizisinin, reyting performansına göre uzatılıp uzatılmayacağına karar verilecek. Bu da, dizinin 30. bölümde final yapacağı anlamına geliyor.

Bu haber, Aile dizisi hayranlarını derinden üzdü. Dizinin başarısı ve kalitesi göz önünde bulundurulduğunda, daha uzun soluklu bir yapım olması bekleniyordu.

Aile dizisi hakkında bilgiler;

Aile, Ay Yapım’ın yapımını üstlendiği, ilk bölümü 7 Mart 2023 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın yaptığı, senaryosunu Hakan Bonomo ve Ali Kobanbay ikilisinin kaleme aldığı dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Dizinin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya yer almaktadır

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting