‘Aile’ dizisinin 2. sezon çekimlerine Serenay Sarıkaya engeli! Yeni plan belli oldu…

0 8

Show TV’de ilk bölümü 7 Mart 2023’te yayınlanan Ay Yapım imzalı ‘Aile’ dizisi 30 Mayıs 2023’te 13. Bölümüyle sezon finalini gerçekleştirmişti. 30 bölüm olarak planlanan, sezona geç başlayan ve erken veda eden dizinin kalan 17 bölümünün ne zaman çekileceği ise merak konusu olmuştu. Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya’yı buluşturan dizinin çekim planı belli oldu.

‘AİLE’ DİZİSİNE SERENAY SARIKAYA RÖTARI

Birçok dizinin geçtiğimiz haftalarda yeni sezon için sete çıktığı haberlerinin ardından gözler ‘Aile’ dizisine çevrilmişti. İlk sezonuyla büyük beğeni toplayan dizinin ne zaman sete çıkacağı merakını korurken yeni bir gelişme yaşandı.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Dizinin Devin Akın’ı Serenay Sarıkaya, yaz boyunca yine aynı yapım şirketinin Netflix için çektiği dizisi “Kimler Geldi, Kimler Geçti” dizisinde avukat Leyla karakteriyle başrol oynadığı için set planı projenin bitiş tarihine göre ayarlandı.

Başarılı senarist Hakan Bonomo‘nun kaleme aldığı “Aile” dizisi bu nedenle 18 Eylül’de sete çıkacak. Planan takvimde çekimler tamamlanırsa dizi ekim ayının ilk haftası yayında olacak.

‘Aile’ dizisinin 2. sezon çekimlerine Serenay Sarıkaya engeli! Yeni plan belli oldu…

Öte yandan 2. sezonuna yeni oyuncuların da dahil olacağı ekibe Cihan Soykan (Nejat İşler) için güçlü bir partner ve hep adından bahsedilen hala da gelecek.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting