Aldatmak 34.Bölüm Yeni Bölüm 8 Haziran Perşembe Tek Parça İzle

0 69

Aldatmak 34.Bölüm Yeni Bölüm 8 Haziran Perşembe Full İzle

Aldatmak 34.Bölüm Canlı yayını İzle, Aldatmak 34.Bölüm Son Bölüm İzle, Aldatmak 34 Bölüm Full İzle, Aldatmak Yeni bölüm izle Aldatmak Fragmanı izle Aldatmak Bugün izle

Tarık’ın son saldırısı karşısında sabrı taşan Güzide, canlı yayın açarak kendisine kurulan tuzağı ifşa eder. Artık hiçbir şeyden korkmamakta, düşmanları karşısında dobra tavrından ödün vermemektedir. Çocukları ve dostları, bu yayını heyecanla karşılar.

Oylum, Behram’ın kendisinin peşinden koşmasına rağmen Tolga’yı hala unutamamıştır. Yaşadığı pişmanlık ve vicdan azabını annesinden gizleyemez. Güzide ise tavsiye verirken geçmişte kızının da kendisiyle benzer hatalara düştüğünü fark eder.

Ozan ve Zeliş, yeni bir ilişkiye yelken açarken Selin ve Tolga’nın arkadaşlığı ilerler. Birlikte dışarı eğlenmeye çıktıklarında magazine yakalanırlar. Selin ve Oylum’un arkadaşlıkları sınanmak üzeredir.

Yeşim, yuva kurmanın büyük bir evden çok daha fazlasını gerektirdiğini bir kez daha anlarken Tarık, kim tarafından ve neden kaçırıldığını çözmeye çalışmaktadır. Nitekim Tarık’ın alıkonulması planının arkasından sürpriz bir isim çıkacaktır.

Aldatmak Yeni Bölüm Perşembe 20.00’de Atv‘de!

Aldatmak Dizisi 34. Bölüm canlı yayın izlemek için tıkla


Aldatmak Dizisi 34. Bölüm Tek Parça Youtube’da izleyin

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting