Apar topar ekrandan alınacak. Show TV’nin kararına seyirciler isyan ediyor…

0 16

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın başrollerindeki Aile dizisinden gelen haberler kötü. Ay Yapım’ın yapımını üstlendiği, ilk bölümü 7 Mart 2023 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın yaptığı, senaryosunu Hakan Bonomo ve Ali Kobanbay ikilisinin kaleme aldığı dram türündeki dizisi Aile yakında final yapacak.

SEYİRCİLER ÇİLEDEN ÇIKTI

30.bölümde final yapacak olan Aile dizisi henüz başlamadı. Turkiyegazetesi.com.tr sayfalarında Aile dizisinin yayın tarihiyle ilgili de bir haber yayımlanmıştı.

SEYİRCİLER KANALA ÇAĞRI YAPIYOR

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın takipçileri Show TV yönetimine tepki gösteriyorlar. Dizinin sezon sonuna kadar devam etmesini isteyen seyirciler Show TV’ye sitem ettiler.

KANALIN ELİ KOLU BAĞLI

Öte yandan edinilen bilgiye göre ”Aile” dizisi en çok izlenen diziler arasında yer alıyor. Bu durum kanalın elini kolunu bağlamış durumda. Dizinin devam etmesini isteyen seyirciler de bu duruma anlam veremiyorlar.

İŞİN ASLI ORTAYA ÇIKTI

Edinilen bilgiye göre; Aile dizisinin neden 30.bölümde final yapacağı da ortaya çıktı. Kıvanç Tatlıtuğ ile yapım şirketi arasında 30 bölümlük anlaşma imzalandı. Anlaşma 30 bölümlük yapıldığı için uzatılmayacak. Kıvanç Tatlıtuğ’un karar değiştirmesi durumunda Show TV’nin yeni bir anlaşma yapabileceği konuşuluyor. 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting