‘Arak’ başlıyor… İlker Kaleli’nin yeni dizisine iki usta oyuncu katıldı

0 14

İlker Kaleli’nin ‘Kara’ rolüyle başrol oynayacağı ‘Arak’ dizisinin hazırlıkları sürerken, projeye dahil olan iki usta oyuncunun isimleri açıklandı.

Ender Mıhlar‘ın yönetmen koltuğuna oturacağı dizi Gül ve Mustafa Oğuz çiftinin patron olduğu Most Productions imzalı… Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Show TV‘de seyirciyle buluşacak olan dizinin kadrosuna son olarak ‘Veda Mektubu’ dizisinde seyirciyle buluşan usta oyuncu Bennu Yıldırımlar ile Tülin Özen de dahil oldu.

‘HIRSIZLIK’ TEMASI ÜZERİNDEN İLERLEYECEK

Dizinin teması dünyadaki en büyük suç olan hırsızlık olgusu üzerinden ilerliyor. Büyük bir suç çetesinin kaçma kovalamacasını anlatacak olan dizinin senaryo ekibinde Aslı Gönülay, Ayberk Çınar, Murat Can Oğuz ve  Simge Ayvazoğlu yer alıyor. 

Çekimleri İstanbul’a gerçekleşen ve bu ay sete çıkan ‘Arak’ dizisinin yayın tarihi henüz açıklanmadı.

Seyircinin sabırsızlıkla beklediği ‘Arak’ dizisinin mottosu Khaled Hosseini’nin şu sözü:

“Yalnızca bir günah vardır, tek bir günah… O da hırsızlıktır, onun dışındaki bütün günahlar hırsızlığın çeşitlemesidir. Bir insanı öldürdüğün zaman bir yaşamı çalmış olursun. Karısının elinden bir kocayı, çocuklarından bir babayı almış olursun… Yalan söylediğinde birinin gerçeğe ulaşma hakkını çalarsın. Hile yaptığın birini aldattığın zaman doğruluğu, haklılığı çalmış olursun. Kendine ait olmayan bir şeyi almak bu ister bir can olsun, isterse bir dilim ekmek adiliktir… Çalmaktan daha kötü bir suç yoktur…”

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting