ATV’nin Kuruluş Osman dizisine taze kan! ‘Yunus Emre’yi kimin oynayacağı belli oldu…

0 12

Ünlü oyuncuBurak Özçivit, başrolünü Mert Yazıcıoğlu ile paylaştığı Netflix’in ‘Berber’ filminin çekimlerini tamamladıktan kısa bir süre sonra fenomen dizisi ‘Kuruluş Osman’ın setine çıkacağı iddia ediliyordu. Geçtiğimiz günlerde bugün sete çıkacağı konuşulan dizi ekibinin Cuma günü 5. sezonun ilk bölümünün çekimleri için hazırlandığı ortaya çıktı.

Yeni sezon öncesi birbirinden başarılı oyuncuların kadrosuna dahil olduğu diziye set öncesi yeni bir isim daha dahil oldu. ‘Orhan Bey’in (Emre Bey) partneri ‘Holorifa’yı kimin oynayacağı merakını korurken, yeni sezonda hikayeye dahil olan ‘Yunus Emre’ karakterini oynayacak isim belli oldu.

KURULUŞ OSMAN’DA YUNUS EMRE’Yİ OYNAYACAK İSİM BELLİ OLDU

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Bozdağ Film‘in ATV için çektiği “Kuruluş Osman” dizisinin kadrosuna yine çok konuşulacak bir isim katıldı. Ahmet Yılmaz‘ın yönetmen koltuğuna oturduğu diziye başarılı oyuncu YusufGökhan Atalay dahil oldu. Atalay dizide ‘Yunus Emre’ karakterini oynayacak.

Yeni sezona ayrıca Emre Bey (Osman Bey), Altan Gördüm (Yakup Bey), Emre Dinler (Mehmet Bey), Faruk Aran (Alaaddin), Sevil Akı (Saadet Hatun), Belgin Şimşek (Gonca) ve Leya Kırşan (Fatma Hatun) katılmıştı.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting