Aytaç Şaşmaz’ın rol arkadaşı belli oldu! ATV’nin ‘Tutsak’ dizisine yeni transfer…

0 12

Yeni sezonda ATV ekranlarında ekranlara gelecek ve Fatih Enes Ömeroğlu’nun sahibi olduğu ARC Film’in yapımını üstlendiği “Tutsakdizisinin hazırlıkları son hız devam ediyor.

Dizinin cast ekibine yeni isimler dahil olmaya devam ediyor. Son olarak da Aytaç Şaşmaz’ın partneri olarak dizide yer alacak olan isim belli oldu.

AYTAÇ ŞAŞMAZ’IN ROL ARKADAŞI ŞİFANUR GÜL

Ekranların sevilen oyuncusu ve çok sayıda hayranı olan Aytaç Şaşmaz “Tutsak” dizisiyle ekranlara dönüyor. ATV ekranlarında yayınlanacak ve Cem Akyoldaş‘ın yönetmen koltuğunda oturacağı dizi, Kore’nin “The Last Empress” dizisinden Rahşan Çiğdem İnan tarafından uyarlandı.

Heyecan içinde beklenen dizide Aytaç Şaşmaz “Onur” rolüyle seyircinin karşına çıkacak. Hayal Köseoğlu ile Ebru Cündübeyoğlu‘nun da kadrosunda yer alacağı bilinen dizide, ‘Onur’u suikast girişiminden kurtarıp hayatının merkezinde yer alacak olan ‘Zeynep’ öğretmen rolünü kimin oynayacağı uzun zamandır merak konusu olmaya devam ediyordu.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberinde yer verdiği bilgilere göre, Aytaç Şaşmaz’ın partneri olarak rol alacak kişi için Şifanur Gül‘ün adı geçiyor.

Daha önce “Hayatımın Şansı” ve Çağatay Ulusoy ve Salih Bademci ile birlikte başrolü paylaştığı “Terzi” dizisindeki başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncunun, ‘Tutsak’ dizisinin castı için de adı geçmeye başladı.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting