Başarılı oyuncu Hazal Türesan ‘Kızıl Goncalar’ın ‘Beste’si oldu

0 7

Özgü Namal ve Özcan Deniz’in başrollerini paylaşacağı, yeni sezonun en iddialı dizi projelerinden biri olan ‘Kızıl Goncalar’ın cast çalışmaları titizlikle devam ediyor. Disney Plus’un dev bütçeli ‘Atatürk’ filminin senaristi Necati Şahin’in kaleme adlığı, FOX’ta yayınlanacak diziye son olarak ‘Kuruluş Osman’da ‘Petus’ karakteriyle izleyici karşısına çıkan Mert Turak dahil olmuştu. Diziye son katılan isim, başarılı oyunculuğunun yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çeken Hazal Türesan oldu.

KIZIL GONCALARIN’IN OYUNCU KADROSU ŞEKİLLENİYOR

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Hazal Türesan, “Kızıl Goncalar”dadoktor Leventin (Özcan Deniz) eşi ‘Beste’yi oynayacak. Kızı Mira’nın iyi bir okul kazanmasını isteyen ve sınavlarda başarı olması için baskı yapan Levent’le Beste arasında çatışma yaşanır.

Öte yandan başarılı oyuncu Türesan, şimdilerde Mert Yazıcıoğlu ve Burak Özçivit’in başrolünü paylaştığı Netflix’in ‘Berber’ filmi için sete çıkıyor. 

Başarılı oyuncu Hazal Türesan ‘Kızıl Goncalar’ın ‘Beste’si oldu

KIZIL GONCALAR DİZİSİNİN KONUSU NE?

Ömür Atay’ın yönetmen koltuğuna oturacağı ‘Kızıl Goncalar’ dizisinde; muhafazakar bir yapının içinde eşi Naim (Mert Turak) ve kızı Zeynep’le kapalı bir hayat yaşayan Meryem (Özgü Namal) ve 28 Şubat’çı bir babanın oğlu olan idealist doktor Levent Alkanlı (Özcan Deniz) ve eşi Beste’nin (Hazal Türesan) yollarının kesişmesi etrafında yaşanan olaylar işlenecek.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting