Birce Akalay ile Mert Fırat’ı buluşturan ‘Bir Derim Var’ dizisinde sürpriz gelişme

0 13

Birce Akalay’ın ‘Nilüfer Toska’ ve Mert Fırat’ın ‘Savcı Ömer’ rolüyle başrollerini paylaşacağı Kanal D’nin yeni dizisi projesi ‘Bir Derdim Var’ın tüm hazırlıkları devam ediyor. İtalyan yapımı ‘Oltre La Soglia’ (On The Brink) projesinden uyarlanan dizinin çekimleri 28 Eylül’de başlayacak.

Mesleğini tehlikeye sokacak büyük sırrı Dr. Nilüfer’in peşini bırakmazken tavizsiz Savcı Ömer ile olan çatışmasını ekrana taşıyacak dizinin müzik direktörü sürpriz bir grup oldu.

‘BİR DERDİM VAR’IN MÜZİK DİREKTÖRÜ MOR VE ÖTESİ OLDU

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Adını “Mor ve Ötesi”nin efsaneleşmiş şarkısı “Bir Derdim Var”dan alan dizinin müziklerini Aytekin Ataş yapacak. Böylelikle “Mor ve Ötesi” müzik grubu da ilk defa bir projenin müzik süpervizörlüğünü üstlenmiş olacak.

Senaryosunu Yekta Torun’un kaleme aldığı, yönetmen koltuğuna Burak Müjdeci’nin oturduğu ‘Bir Derdim Var’ dizinin oyuncu kadrosunda Birce Akalay ve Mert Fırat’ın yanı sıra; Engin Hepileri, Neslihan Arslan, Erdem Şenocak, Başak Gümülcinelioğlu, İdil Sivritepe, Sami Aksu ve Sennur Nogaylar gibi ünlü isimler yer alacak. Öte yandan ergenlik dönemindeki gençlerin hikayesine değinecek dizide genç oyuncular Eylül Ersöz, Ata Artman, Ava Yaman, Esila Umut, Ataberk Mutlu, Ezgi Gör ve Efe Poylu da rol alacak.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting