Camdaki Kız 81. Bölüm 8 Haziran Perşembe Tek Parça İzle

0 48

Bu makalemizde sizlere Camdaki Kız ile alakalı ayrıntılı Dizi tanımı yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca Camdaki Kız 81. Bölüm 8 Haziran Tek Parça İzle gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Camdaki Kız canlı yayını izle Camdaki Kız son bölüm izle Camdaki Kız yeni bölüm izle Camdaki Kız bugün ne olacak Camdaki Kız youtube izle

Camdaki Kız Her Perşembe 20.00’de!

Hayri yeni tanıştığı kadın ile Nalan’ı aldatıyor. Hayri’nin hareketlerinden şüphelenen Türkan, Nalan’ı Hayri konusunda uyarıyor. Nalan ise Hayri’ye ne kadar kondurmak istemese de onu takip ediyor ve bazı gerçeklerle yüzleşiyor.

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olan Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

Camdaki Kız yeni bölümüyle Perşembe 20.00’da Kanal D‘de!

Oyuncular: Burcu Biricik, Cihangir Ceyhan, Devrim Yakut, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek bulunuyor.

Camdaki Kız 81. Bölüm canlı yayın izlemek için tıkla

Camdaki Kız 81 Bölüm 8 Haziran Tek Parça İzlemek için tıkla

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting