‘Cehennem Melekleri 4’ ne zaman vizyona giriyor? Efsane film serisinin yıldızlarla dolu kadrosu…

0 19

Sinemanın en sevilen serilerinden biri olan ve başrolünde Sylvester Stallone’un yanı sıra Jason Statham gibi dünya starlarının yer aldığı ‘Cehennem Melekleri’ serisinin yeni filmi yakın bir zamanda vizyona girecek. Başarılı serisinin hayranları ise merak içerisinde 4.bölümün ne zaman beyaz perdede olacağını araştırıyor. Peki ‘Cehennem Melekleri 4’ ne zaman vizyona giriyor? Araştırılan tüm detaylar haberimizin ayrıntılarında.

 ‘CEHENNEM MELEKLERİ 4’ NE ZAMAN VİZYONA GİRİYOR?

Dünya genelinde milyonlarca izleyeni bulunan başarılı sinema filmi serisi ‘Cehennem Melekleri’nin 4.filmi ‘Expendables 4’ 22 Eylül 2023 Cuma günü vizyona giriyor.

Hayranlarının büyük bir bekleyiş içinde beyaz perdede görmek istediği film, birbirinden başarılı çok sayıda ismi castında buluşturuyor. İşte o isimlerden bazıları…

‘CEHENNEM MELEKLERİ 4’ FİLMİNİN KADROSUNDA KİMLER VAR?

Hem aksiyon hem de macerayı sonuna kadar yaşatan başarılı film serisi ‘Cehennem Melekleri’nin 4.bölümünün kadrosunda,  Jason Statham ve Sylvester Stallone’un yanı sıra 50 Cent, Megan Fox, Dolph Lundgren, Tony Jaa, Iko Uwais, Randy Couture, Jacob Scorpio, Eddie Hall, Sheila Shah, Levy Tran ve Andy Garcia gibi isimler bulunuyor

'Expendables 4' filmi 22 Eylül Cuma günü vizyona giriyor.

‘EXPENDABLES 4’ÜN KONUSU NE?

Serinin 22 Eylül Cuma günü vizyona girecek son filminde, Rusya ve Amerika Birleşik Devletleri arasındaki ortaya çıkan nükleer bir çatışmanın içine çekilen ‘Cehennem Melekleri’ üyelerinin yeni hikayesi anlatılıyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting