‘Cem Karaca’nın Gözyaşları’nda ‘Mehmet Soyarslan’ı oynayacak ünlü isim belli oldu

0 17

İsmail Hacıoğlu’nun Türk rock müziğinin efsane ismi Cem Karaca olarak beyaz perdede yer alacağı ‘Cem Karaca’nın Gözyaşları’ filminin cast çalışmaları devam ediyor. Dış mekan çekimleri tamamlanan Fikri Medya ve Aytaç Medya’nın yapımcılığını üstlendiği filme son olarak usta sanatçı Emel Sayın’lı sahneler eklenmiş, karakteri oynamak üzere Melisa Döngel ile anlaşma sağlanmıştı.

Merakla beklenen filme bu kez film yapımcısı ve müzisyen Mehmet Soyarslan’ı oynamak üzere ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’ dizisinde oynadığı ‘Araz’ karakteriyle yıldızı parlayan ünlü isim dahil oldu.

APAŞLAR GRUBUNDA BERABER MÜZİK YAPMIŞLARDI

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Mustafa Açılan, Cem Karaca’nın hayat hikâyesini konu alan filme konuk olacak. Başarılı oyuncu Cem Karaca’nın 1960’lı yıllarda ‘Apaşlar Grubu’nda beraber müzik yaptığı usta yapımcı ve müzisyen Mehmet Soyarslan’ı oynayacak.

‘Cem Karaca’nın Gözyaşları’ filminde, Fikret Kuşkan, Yasemin Yalçın, Melisa Aslı Pamuk, Buçe Buse Kahraman da rol alacak.

‘Cem Karaca’nın Gözyaşları’nda ‘Mehmet Soyarslan’ı oynayacak ünlü isim belli oldu

MUSTAFA AÇILAN KİMDİR?

22 Şubat 1997’de İstanbul’da dünyaya gelen Mustafa Açılan, ilk olarak 2016 yılında ‘Kanıt’ adlı dizide oynadığı ‘Ateş’ karakteriyle tanındı. ‘Bir Zamanlar Çukurova’ adlı dizide oynadığı ‘Veli’ karakteriyle herkesin tanıdığı isim haline gelen başarılı oyuncu asıl çıkışını TRT 1’in fenomen dizisi ‘Teşkilat’ dizisindeki ‘Çetin’ karakteriyle yaptı.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting