Cihangir Ceyhan ile Saadet Işıl Aksoy’u buluşturan ‘Asaf’ dizisine sürpriz oyuncu

0 7

Kanal D ekranında yayınlanmış olan ‘Camdaki Kız’ adlı dizide oynadığı ‘Hayri Ersoy’ karakteriyle iyi bir çıkış yakalayan Cihangir Ceyhan, BluTV ve YouTube’da yayınlanmış ‘Sıfır Bir’in arından ikinci kez bir platformun projesinde yer alacak.

Geçen yıl Netflix’in Türkiye’deki 6. Yılını kutladığı özel gecede duyurduğu diziler arasında yer alan ‘Asaf’ın hazırlıkları devam ediyor. Cast çalışmaları devam eden dizinin ilk başrolü Cihangir Ceyhan olmuştu. Ardından Saadet Işıl Aksoy’un kadrosuna katıldığı diziye sürpriz bir oyuncu dahil oldu.

İKİNCİ KEZ NETFLIX İÇİN KAMERA KARŞISINA GEÇECEK

Burcu Biricik’in başrolünde yer aldığı ‘Fatma’ dizine imza atan Özgür Önurme’nin yönetmen koltuğuna oturacağı ‘Asaf’ dizisine Burçin Terzioğlu dahil oldu. Başarılı oyuncu 6 bölüm sürecek dizide Asaf’ın (Cihangir Ceyhan) eşini oynayacak.

Eşi ve oğlu tarafından terk edilen Uber şoförü Asaf’ın talihsiz bir olay sonrası değişen hayatını konu alacak dizinin cast çalışmaları devam ediyor.

Türkiye’de çekilen ilk Netflix orijinal dizisi olan ‘Hakan: Muhafız’da Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü ve Okan Yalabık’la başrolü paylaşan Burçin Terzioğlu, yeni dizisi “Sarmaşık Zamanı”yla 21 Eylül’de TOD‘da seyirciyle buluşacak.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting