EDHO’nun yıldız ismi ‘Çöp Adam’ dizisine geliyor! Sular durulmayacak…

0 9

Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun başrolünü paylaştığı Star TV’nin 2. sezonu merakla beklenen dizisi ‘Çöp Adam’ dün akşam 26. bölümüyle tüm hızıyla kaldığı yerden devam etti. Heyecanlı sahnelerin yaşandığı yeni bölümde, diziye dahil olan yeni isimleri gözler ararken bir ünlünün daha kadrosuna dahil olduğu ortaya çıktı.

Meriç Demiray, Volkan Sümbül, Okan Başar Bahar ve Pınar Yağız’ın senaryosunu kaleme aldığı, Çağrı Vila Lotusvalı’nın yönetmen koltuğuna oturduğu diziye ‘Azer’ adında Özbek bir karakter dahil oldu.

ÇÖP ADAM’DA TAMER’E RAHAT YOK

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Derya Alabora’nın polis müdürü ‘Viran’ olarak dahil olduğu diziye EDHO’nun yıldızı Soner Türker dahil oldu. ‘Avlu’, ‘Mahkum’ ve ‘Yalnız Kurt’ gibi dizilerde de rol alan başarılı oyuncu, hikâyede Özbekistan’dan gelen Azer, karısı ve çocuklarını getirtmek için İstanbul’da bir çeteye dahil olacak ve bu sayede Tamer’le yolları kesişecek.

EDHO’nun yıldız ismi ‘Çöp Adam’ dizisine geliyor! Sular durulmayacak…

Peri (Elçin Sangu) ve Tamer’in (Engin Altan Düzyatan) bebekleri Devrim’in kaçırılmasıyla yaşadıkları kaos ve peşinden gelen sır dolu olayların devreye girdiği yeni sezonun gelecek bölümleri daha da heyecanlı olması bekleniyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting