Erkan Kolçak Köstendil ve Taner Ölmez’i buluşturan ‘Yaratılan’ın yayın tarihi belli oldu

0 7

Dizi ve film platformu Netflix, senaryosunu ve yönetmenliğini Çağan Irmak’ın üstlendiği “Yaratılan” dizisinin yayın tarihini sonunda açıkladı. İlk fragmanı yayınlanan dizinin konusu ise bir dünya klasiğinden esinlenilerek hazırlandı.

Başrollerinde Erkan Kolçak Köstendil ve Taner Ölmez’in olacağı “Yaratılan” dizisinin 20 Ekim’de Netflix platformunda seyircisiyle buluşması bekleniyor.

OYUNCU KADROSU GÖZ KAMAŞTIRIYOR 

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Mary Shelley imzalı Frankenstein’dan esinlenilerek hazırlanan yapımın oyuncu kadrosunda birbirinden etkileyici isimler yer alıyor.

Son dönemlerde yayınlanan kaliteli Türk yapımları arasında yer alması ön görülen dizinin castında: Engin Benli, Şifanur Gül, Bülent Şakrak, Sema Çeyrekbaşı, Devrim Yakut, Şehsuvar Aktaş, Durul Bazan, Macit Koper, Ekremcan Arslandağ, Ümmü Putgül ve Şennur Nogaylar gibi tanındık ve başarılı isimler yer alıyor. 

Heyecanlandıran hikayesi ve etkileyeci fragmanıyla pek çok kişiyi sabırsızlandıran yapım, 8 bölümlük mini bir format ile ekranlara gelecek.

"Yaratılış" dizisinin yayın tarihi belli oldu

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği dizi, tüm dünyayla koordineli şekilde sadece Netflix dijital platformu üzerinden seyirciyle buluşacak.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting