FOX’un Deniz Can Aktaş’lı ‘Hudutsuz Sevda’ dizisi reyting atağına geçti

0 18

FOX’un Deniz Can Aktaş ile Miray Daner’i buluşturan ‘Hudutsuz Sevda’ dizisi dün akşam 2. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Yönetmenliğini Murat Öztürk’ün üstlendiği, senaryosunu Bahadır Özdener’in kaleme aldığı Medyapım imzalı dram türündeki dizi reyting atağına geçti.

Esra Dermancıoğlu, Burak Sergen, Burak Sevinç ve Asuman Dabak gibi ünlü isimlerinde rol aldığı dizide, güçlü rakipleri ‘Aldatmak’ ve ‘Dilek Taşı’nı geride bırakarak gün birincisi oldu.

HUDUTSUZ SEVDA SEZONA İDDİALI BAŞLADI

‘Hudutsuz Sevda’Salih Bademci,Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay’ın başrolünde yer aldığı Pastel Film imzalı Kanal D’nin ‘Dilet Taşı’ ve Vahide Perçim, Ercan Kesal ve Mustafa Uğurlu’nun başrolünde paylaştığı Tims&B Productions imzalı atv’nin ‘Aldatmak’ dizisini geride bıraktı.

‘Hudutsuz Sevda’Total’de 2.21 artışla reytingini 4.82’ye çıkardı ve gün birincisi oldu. AB’de 0.70 oranında yükseliş yakalayan dizi 3.20 reytingle 6., ABC1’de ise 2.17 artışla 4.95 reytingle 2. oldu.

Aldatmak’ dizisi Total’de 4.28 reytingle 5., AB’de 4.21 reytingle 2., ABC1’de 3.84 reytingle 5., ‘Dilek Taşı’ Total’de 3.00 reytingle 10., AB’de 3.55 reytingle 4., ABC1’de 3.84 reytingle 6. oldu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting