GÖNÜL DAĞI’NDA VEYSEL ÖLDÜ MÜ? En sevilen karakterdi! Kafalarda soru işareti… Gönül Dağı Veysel diziden ayrılıyor mu?

0 16

Gönül Dağı’nda Veysel öldü mü? Gönül Dağı Veysel diziden ayrılıyor mu? soruları Gönül Dağı’nın yayımlandığı 23 Eylül Cumartesi gecesine damga vurdu. İlk olarak dizinin sevilen ve ilgiyle takip edilen başrollerinden Dilek’in ölmesi ve senaryo dışında kalması Gönül Dağı hayranlarını derinden sarsmıştı. Şimdi ise dizinin en dertli ve örselenmiş karakterlerinden Veysel’in ölümü izleyenleri adeta yıktı. Fakat Veysel’in ölümüne kimse inanmadı. Doktor ağabeyi olan Kenan tarafından verilen ölüm haberi büyük üzüntüye yol açtı. Fakat dizi severler ekipten ya da başarılı oyuncudan herhangi bir açıklama var mı yok mu bunu araştırıyor. İşte detaylar…

GÖNÜL DAĞI’NDA VEYSEL ÖLDÜ MÜ?

Gönül Dağı Veysel 105’inci bölüm sonu ve 106’ncı bölüm fragmanı ele alındığında diziden ayrıldı. 106’ncı bölüm fragmanında Doktor Kenan ameliyathaneden çıkarak kötü haber veriyor ve Veysel’i iç kanamadan kaybettiklerini söylüyor.

Fakat fragmanların sürprizlerle dolu olduğu biliniyor ve Veysel’in senaryo icabı da olsa ölmediği düşünülüyor. Detaylar ise 106’ncı bölüm yayımlandığında belli olacak.

GÖNÜL DAĞI VEYSEL DİZİDEN AYRILIYOR MU?

Gönül Dağı dizisinin en mazlum ve ezilmiş karakterlerinden olan ve toplumda diziyi izleyenler tarafından ciddi karşılık bulan Veysel karakterinin diziden ayrılıp ayrılmadığı bilinmiyor. Veysel’in diziden ayrıldığı ya da ayrılmadığı 23 Eylül Cumartesi günü yayımlanacak yeni bölümle netlik kazanacak.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting