Gönül Dağı’nın kadrosuna genç yetenek… Gerginliğin fitilini ateşleyecek

0 8

Yeni sezon çekimleri başlayan Gönül Dağı’nın 4. sezon çekimleri başladı. Her Cumartesi izleyici ile buluşacak dizinin kadrosuna genç oyuncu dahil oldu.

Taner, Veysel ve Ramazan isimli üç amcaoğlunun hikayesini konu alan dizi, 24 Haziran Cumartesi akşamı yayınlanan 103. bölümünün ardından sezon finaline girmişti. Merakla beklenen Gönül Dağı’ndan yeni bir haber geldi. 

ELİF TIĞLI, GÖNÜL DAĞI’NA DAHİL OLDU

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Yahya Samancı‘nın yönetmenliğini, Müslüm Şahin‘in de görüntü yönetmenliğini yaptığı diziye Burak Can ve Sude Zülal Güler‘in ardından genç yetenek Elif Tığlı katıldı.

Gönül Dağı’nın kadrosuna genç yetenek… Gerginliğin fitilini ateşleyecek

Elif Tığlı, fenomen dizide ‘Filiz’ rolünü canlandıracak. Taner’in (Berk Atan) yeğeni Erkan (Burak Can), Filiz ile Yeşim (Sude Zülal Güler) arasında gerginliğe neden olacak.

8 YILLIK ZAMAN ATLAMASI

Öte yandan GönülDağı’nda bazı değişiklikler olacağı iddia edildi. Eylül ayında ekranlarda olması beklenen dizide 8 yıla yakın zaman atlaması olacağı söylentiler arasında. Konuyla ilgili henüz kanal ve yapım şirketi tarafından resmi bir açıklama yapılmadı. Bu durum karşısında şaşkınlık yaşayan dizinin hayranları ise “Amcaoğullarına dokunmayın” “Taner, Ramazan ve Veysel ayrılmasın” şeklinde yorumlar yaptı.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting