Gupse Özay’ın ‘Lohusa’ filminde eşini oynayacak isim belli oldu

0 25

Ünlü oyuncu Gupse Özay’dan ‘Görümce’ ve ‘Eltilerin Savaşı’ adlı iki başarılı filmin ardından dikkat çeken bir proje daha geliyor. Ünlü oyuncu Özay, kızı Jan Asya’ya hamileliğinde ve doğumundan sonraki süreçte kaleme aldığı ‘Lohusa’ adlı filmiyle tekrardan beyaz perdede yer alacak. Yönetmenliğini Kıvanç Baruönü’nün üstleneceği, NuLook Productions imzalı filmin 10 Ekim’de sete çıkması bekleniyor.

Gupse Özay’ın ‘Burcu’ karakteriyle seyircinin karşısına çıkacağı filmin merakla beklenen oyuncu kadrosu tamamlandı. Filmde ‘Burcu’nun eşi ‘Mustafa’yı oynayacak ünlü isim de belli oldu.

‘BİR ANNE VE BABANIN 40 GÜNÜ’

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre;Oksijen TV’de Gülay Afşar’a verdiği son röportajında “Bir anne ve babanın 40 günü” cümlesiyle anlattığı filmde Gupse Özay’ın eşi ‘Mustafa’ karakterini ‘Kar ve Ayı’, ‘Kurak Günler’, ‘Uysallar’ ve ‘Vatanım Sensin’ projeleriyle adından söz ettiren Onur Gürçay oynayacak.

Dün okuma provası yapılan filmde,TRT 1’in ‘Masumlar Apartmanı’ adlı diziyle yıldızı parlayan Esra Ruşan, yakında ‘Kızıl Goncalar’ adlı diziyle ekranlarda yer alacak olan Hazal Türesan da yer alıyor. Öte yandan Su Şanad ve Elif Nur Kerkük de başlıca rolleri oynayacak.

Gupse Özay’ın ‘Lohusa’ filminde eşini oynayacak isim belli oldu

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting