Heyecanla beklenen “Kulüp” yeni sezonuyla ekranlara dönüyor

0 13

Türk seyircisinin en sevdiği yapımlarından biri olan “Kulüp” dizisinin yeni sezon galası gerçekleştirildi. Basın mensuplarıyla bir araya gelen başarılı yapımın ekibi, yeni sezonda yayınlanacak bölümlerini bir yemekle kutladı. Detaylar haberimizin devamında.

KULÜP DİZİSİNİN YENİ SEZONU İÇİN KUTLAMA YAPILDI

Online bir platformda yer alan ve seyircisi tarafından oldukça sevilen “Kulüp” dizisi, yeni sezonda yayınlanacak bölümleriyle yeni sezonda ekranlara gelmeye hazırlanıyor.  Ekranlar ile buluşmasına çok az bir süre kalan dizinin galası ise tüm ekibin katılımıyla gerçekleştirildi.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, dizinin yeni sezonu, tüm ekibin katıldığı bir yemekle kutladı.

Pek çok kurumdan basın mensubuyla bir araya gelinen yemeğe, dizi oyuncuları Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Asude Kalebek, Salih Bademci, Fırat Tanış, Halil Babür, Serra Arıtürk ve Ada Erma, Zeynep Günay, hikaye yazıcısı Rana Denizer ve yönetmen koltuğunu Zeynep Günay ile paylaşan Seren Yüce de katılım sağladı.

Yapımcılığını Saner Ayar, Ayşe Durmaz ve Cengiz Çağatay‘ın gerçekleştirdiği dizide, Gökçe Bahadır “Matilda”, Barış Arduç “İsmet”, Asude Kalebek “Raşel”, Salih Bademci “Selim Songür”, Fırat Tanış “Çelebi”, Ada Erma “Rana”, Halil Babür “Fikret”, Serra Arıtürk “Keriman” rolleriyle seyircinin karşısına çıkıyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting