İkinci sezon çekimleri yarın başlayacak ‘Çöp Adam’a sürpriz 2 yeni oyuncu

0 9

Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun başrolünü paylaştığı, ilk bölümü 30 Kasım 2022’de yayınlanan ‘Çöp Adam’, 14 Haziran 2023’te 25. bölümüyle sezon finalini gerçekleştirdi.

OGM Pictures’in geçen sezondan kalan 3 dizisinden biri olan ‘Çöp Adam’ ekibi, 5 Eylül’de 2. sezon için sete çıkacak.  Sedef AvcıHülya ŞenŞeyda TerzioğluSelen Domaç ve Fatih Koyunoğlunun kadrosundan ayrıldığı, birinci sezona imza atan senarist Deniz Madanoğlu’nun yerini Meriç Demiray’ın aldığı diziye 2 yeni oyuncu katıldı.

ÇÖP ADAM’DA AKSİYON DOLU SAHNELERE HAZIR OLUN

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre; ‘Masumiyet’ filmi ve ‘Şaşıfelek Çıkmazı’ adlı diziyle tanınan usta oyuncu Derya Alabora, ‘Çöp Adam’ dizisinin kadrosuna katıldı. Oyuncu Alabora’nın ‘Viran’ rolünü oynayacak.

Dizinin diğer yeni oyuncusu ise Aytek Şayan oldu. Son olarak Netflix’in başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı ‘Kübra’ dizisinde ‘Gökhan’ karakteriyle izleyici karşısına çıkan Şayan, ‘Çöp Adam’da ‘Sarp’ karakterini oynayacak.

Yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı’nın üstlendiği ‘Çöp Adam’ dizisinde yaşanan senarist değişikliği beraberinde yeni oyuncuları getirirken, yeni sezonda daha çok aksiyonu bol sahneler çekileceği iddia ediliyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting