Kaan Urgancıoğlu’na Yargı dizisinde sürpriz rol arkadaşı! Yıllar öncede aynı projede yer almıştı…

0 9

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in başrolünü paylaştığı Kanal D’nin Ay Yapım imzalı ‘Yargı’ dizisinin 3. sezon çekimleri geçtiğimiz gün başladı. Şükran Ovalı (Savcı Derya) ve Yurdaer Okur’un (Turgut Ali) geçtiğimiz sezon veda ettiği dizi ekibine çok sayıda yeni oyuncu dahil oldu. Son olarak FOX’un gençlik dizisi ‘Tozlu Yaka’da yıldızı parlayan genç oyuncu Ulvi Kahyaoğlu’nun dahil olduğu diziye, bu kez Kaan Urgancıoğlu’nun eski rol arkadaşı katıldı.

KAAN URGANCIOĞLU’NA SÜRPRİZ ROL ARKADAŞI

Kanal D ekranında yayınlanan ‘Yargı’ dizisinin yeni sezon çekimleri hız kesmeden devam ederken dizi ekine dahil olan yeni oyuncular da hız kesmeden çalışmalarını sürdürüyor. Diziye son katılan isim ise güzelliğiyle dikkat çeken Çağla Demir oldu. Oyuncu Demir, 2015 yılında başrolünü Burak Özçivit, Neslihan Atagül ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrolü paylaştığı ‘Kara Sevda’da rol almıştı.

Urgancıoğlu’nın oynadığı ‘Emir’ karakterinin halkla ilişkiler uzmanı ‘Banu’ rolünü oynayan Demir, bu kez özel kalem olarak izleyici karşısına çıkacak.

Sema Ergenekon’un senaryosunu kaleme aldığı, Ali Bilgin’in yönetmen koltuğuna oturduğu dizide Demir, savcı Ilgaz’ın özel kalemi Ela karakterini oynayacak. Ela karakterinin diziye nasıl bir soluk katacağı ise merak konusu oldu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting