Kanal D’deki Yargı dizisinden büyük başarı! Uluslararası Emmy Ödülleri’nde yarışacak…

0 11

Geçtiğimiz Pazar günü 3. sezonu açtan Ay Yapım imzalı ‘Yargı’ dizisi, reyting tablosunda tüm kategorilerde birinci sırada yer almıştı. Dizi ekibi reyting başarısının yanı sıra bir güzel haberi daha kutladı. Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in başrolünü paylaştığı, Sema Ergenekon’un senaryosunu kaleme aldığı ‘Yargı’ uluslararası başarısına bir yenisini daha ekledi.

ULUSLARARASI EMMY ÖDÜLLERİ’NE ADAY GÖSTERİLDİ

Ali Bilgin’in yönetmen koltuğuna oturduğu, aksiyon, dram ve polisiye türündeki ‘Yargı’, 48. Altın Kelebek Ödülleri’nde ‘En İyi Dizi’ ödülünün yanı sıra birçok kategoride ödül kazanmıştı. Geçtiğimiz aylarda da Latin Amerika’dan Asya’ya HBO Max’in dünya çapında en çok izlenenler listesine giren dizi, bu kez bir ilke imza attı.

‘Yargı’ 2023 Uluslararası Emmy Ödülleri’nde Türkiye’den aday olan tek dizi oldu. ‘En İyi Telenovela’ dalında tüm dünyada yarışacak 4 diziden biri olan ‘Yargı’nın yapımcı, yaptığı paylaşımda başarılarını takipçilerine duyurdu.

İZLEYİCİMİZE TEŞEKKÜRLER

Ay Yapım sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Dizimiz, tüm dünyadan dört projenin seçildiği Telenovela kategorisinde En İyi Dizi adayı oldu! İzleyicilerimize teşekkürler ve tüm ekibe tebrikler…” ifadelerini kullandı.

Kanal D'deki Yargı dizisinden büyük başarı! Uluslararası Emmy Ödülleri’nde yarışacak…

Not: 2023 yılındaki 75. Emmy Ödülleri, Hollywood’daki senarist ve oyuncu grevleri nedeniyle 2024’e ertelendi. 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting