Kanal D’nin ‘Yargı’ dizisindeki Eren komiserin partneri belli oldu! Sürpriz bir isimle geliyor…

0 8

Kanal D’nin fenomen dizisi ‘Yargı’nın 3. sezon çekimleri hız kesmeden devam ederken oyuncu kadrosuna 2 isim dahil oldu.  Son olarak diziye, ‘savcı Efe’ rolüyle FOX’un ‘Tozlu Yaka’ adlı dizisiyle yıldızı parlayan genç oyuncu Ulvi Kahyaoğlu’nun ve Kaan Urgancıoğlu’nun (Savcı llgaz) ‘Kara Sevda’ dizisindeki rol arkadaşı Çağla Demir’in ‘Ela’ rolüyle dahil olmuştu. Bu kez hikayeye dahil olan isimler Uğur Aslan’ın oynadığı ‘Eren Komiser’ ile bağlantılı olacak.

YARGI’NIN EREN KOMİSERİ’NE PARTNER GELİYOR

Senaryosunu Sema Ergenekon’un kaleme aldığı, usta yönetmen Ali Bilgin’in kamera arkasına oturduğu Ay Yapım imzalı ‘Yargı’ dizisinin bel kemiği ‘Eren Komiser’in sevgilisi ‘Dilek’ ve ablası ‘Filiz’ hikayeye geliyor.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre; ‘Eren Komiser’in (Uğur Aslan) sevgilisi ‘Dilek’ rolüyle Seda Türkmen, Dilek’in ablası ‘Filiz’ rolüyle ise Özlem Türay ‘Yargı’nın oyuncu ekibine dahil oluyor. Başarılı oyuncu Özlem Türay, bu sezon Kanal D‘nin “Dilek Taşı” için de görüşmüş, ancak son durağı yine aynı kanalın sevilen dizisi “Yargı” oldu. ‘Filiz’ ve ‘Dilek’ kardeşler hikayeye sakladıkları sırla dahil olacak.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting