Kanal D’nin yeni dizisi ‘Dilek Taşı’ ilk bölümüyle zirveye yerleşti

0 11

Yeni sezonun merakla beklenen dizisi “Dilek Taşı” dün akşam ilk bölümü ile ekranlara geldi. Yeni dizi ilk bölümü ile zirveye yerleşti. Dizi açılış reytinginde birinciliği yakalarken 3 kategoride de en çok izlenen dizi oldu. 

Başrollerinde  Salih Bademci, Hazal Subaşı  ve Ozan Dolunay‘ın yer aldığı dizi, dram yüklü senaryosuyla izleyicileri ekrana kilitledi. Dilek Taşı’nın yönetmen koltuğunda Altan Dönmez oturuyor. Dizide Perihan Savaş, Özge Özberk, Teoman Kumbaracıbaşı, Elif Doğan, Çiçek Dilligil, Engin Yüksel ve Afra Karagöz gibi isimler de yer alıyor.

YENİ DİZİ REYTİNG REKORU KIRDI

Başarılı dizi tüm kişilerde 3.91 reyting 13.23 izlenme oranıyla 1., AB’de 4.09 reyting, 15 56 izlenme oranıyla 2., ABC1’de 4.73 reyting, 15.65 izlenme oranıyla birinci oldu. Dizinin izleyicileri merakla yeni bölümü bekliyor.

Kanal D'nin yeni dizisi 'Dilek Taşı' ilk bölümüyle zirveye yerleşti

DİLEK TAŞI KONUSU NEDİR? 

Dilek Taşı 1980’li yıllarda geçen bir hikayeyi konu alıyor. Mustafa, Cemre adında bir kızları olan hasta karısını ameliyat ettirmek için para bulmaya çalışan 30’lu yaşlarda bir adamdır. Hiç kimse karşısında boyun eğmeyen Mustafa çalıştığı fabrikanın patronundan ödenmeyen maaşlarını istemek için yola çıkar ama o gün yaşananlar ile hayatı tamamen değişecektir. 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting