KİM MİLYONER OLMAK İSTER RABİA BİRSEN KİMDİR? Sempatik yarışmacı tarihe geçti! Rabia Birsen’in koluna ne oldu?

0 5

Her hafta Pazar akşamı yeni bölümüyle televizyon ekranlarında yerini alan Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışmasına sempatik yarışmacı Rabia Birsen damga vurdu. Yarışmayı takip edenleri hem eğlendiren hem de hüzünlendiren diyalogların yaşandığı programda Rabia Birsen hakkındaki detaylar merak konusu oldu. Yarışmayı takip edenler ya da özetini izleyenler Kim Milyoner Olmak İster Rabia Birsen kimdir? Rabia Birsen’in koluna ne oldu? sorularına yanıt aramaya başladı.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER RABİA BİRSEN KİMDİR?

Rabia Birsen Güvercin, 400.000 TL’lik soruyu bildi ve bugüne kadar 1 milyon liralık soruyu açtırmaya hak kazanan 5. kişi olarak Kim Milyoner Olmak İster tarihine geçti.

RABİA BİRSEN’İN KOLUNA NE OLDU?

Rabia Birsen Güvercin, 1999 yılında dünyaya geldiğini, aslen Konyalı olduğunu Ankara’da ailesiyle birlikte yaşadığını söyledi. Gaz Üniversitesi Biyoloji Bölümünde okuyan Güvercin, 5 yıllık eğitimin ardından bu yıl mezun olduğunu dile getirdi. Babasının kasap dükkanında geçtiğimiz yıl Kurban Bayramında kolunu kıyma makinesine kaptırdığını ifade eden genç yarışmacı, “Artık daha havalı bir kolum oldu” diyerek izleyenler güldürdü.

TARİHE GEÇTİ!

Özgüveni ve sempatisiyle izleyenlerin hayranlığını kazanan Birsen, Kim Milyoner Olmak İster tarihinde 1.000.000 liralık ödülü açtırmayı başaran 5’inci yarışmacı olarak tarihe geçti. 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting