Kimse beklemiyordu… Gönül Dağı’nın başrolü diziden ayrıldı

0 8

Başrollerini Berk Atan, Semih Ertürk ve Cihat Süvarioğlu gibi oyuncuların üstlendiği sevilen diziGönül Dağı’nda sürpriz bir ayrılık yaşandı.

Hafta başı 4. sezonun ilk bölümünü çekmek için sete çıkan ve her Cumartesi akşamı izleyiciyle buluşan diziden seyirciyi üzen bir haber geldi. 100 bölümü geride bırakan TRT‘nin sevilen dizisinin kadrosuna yeni oyuncular katılırken önemli bir de veda yaşandı. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Köprü Film‘in imza attığı Gönül Dağı‘nın birinci bölümünden beri ekipte yer alan Ecem Özkaya projeye veda etti.

SEYİRCİDEN YORUM YAĞDI: ZAHİDE’SİZ OLMAZ

Ecem Özkaya, Eskişehir‘de çekilen dizide “Zahide” rolüne hayat veriyordu. Diziden ayrılan başarılı oyuncunun yeni proje tekliflerini değerlendireceği öğrenildi.
Bu gelişmeyi öğrenen Gönül Dağı takipçileri ise sosyal medyada “Hayır ya, Zahide’siz olmaz ki. En sevdiğim karakterlerden biriydi” , “Sevdiğimiz bir karakterdi Zahide” şeklinde yorumlar yaptı.

Zahide (Ecem Özkaya)

KADROYA 3 YENİ OYUNCU…

Öte yandan dizinin kadrosuna üç yeni oyuncu katıldı. Diziye dahil olan genç oyuncu Burak Can, zaman atlaması yaşanacak dizide ‘Erkan’ rolünü üstlenecek.  Ünlü oyuncunun partneri ise son olarak Tozluyaka dizisinde rol alan Sude Zülal Güler olacak. Diziye Elif Tığlı ise ‘Filiz’ rolüyle katılacak ve Taner’in (Berk Atan) yeğeni Erkan (Burak Can), Filiz ile Yeşim (Sude Zülal Güler) arasında gerginliğe neden olacak.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting