KİRLİ SEPETİ DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU! FOX TV’nin Kirli sepeti dizisi gerçek hikaye mi?

0 18

Son dönemlerin popüler dizilerinden biri olan Kirli Sepeti, izleyicileri ekran başına kilitleyen bir senaryoya sahip. Kirli sepeti dizisi FOX TV ekranlarında seyircileri etkilemeyi başardı. Peki ama Kirli Sepetinin kadrosunda kimler yer alıyor?

KİRLİ SEPETİ OYUNCU KADROSU

Ayça Bingöl, Ceren Moray, Cansu Tosun, Serkay Tütüncü, Halil İbrahim Ceyhan, Melisa Döngel, Gözde Seda Altuner, Bestemsu Özdemir, Aleyna Özgeçen, Deniz Sarıkaş, Nihan Doğa ve Serhat Kılıç gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizi, Krizantem Evleri’nde yaşanan olayları konu alıyor.

Dizide, Meryem adlı bir bakıcının ölümü sonrası yaşananlar anlatılıyor. Site sakinlerinin yarısını etkileyen bu olaya rağmen, diğer ev sahipleri hayatlarına devam ediyor. Ancak çalıştığı evde yılların emektarı olan Songül, hem kendini hem de arkadaşını kaybeden genç kızı İlkgül’ü ayakta tutmaya çalışıyor.

Beklemediği bir anda olayın tanığı olan Medine ise hayatında ilk kez yalan söylemek zorunda kalıyor. Arkadaşına yardım etmek isteyen Hayriye ise bu durumun sonucunda daha büyük bir dertle baş etmek zorunda kalıyor.

Kirli Sepeti, güçlü senaryosu ve başarılı oyuncu kadrosuyla izleyicilerin beğenisini kazanıyor. Dizinin konusu ve karakterleri, gerçek hayatta da karşılaşabileceğimiz olaylara ve insanlara oldukça yakın duruyor.

KİRLİ SEPETİ DİZİSİNİN HİKAYESİ

Kirli sepeti dizisi gerçek mi? Bu soru birçok kişi tarafından araştırılıyor. Edinilen bilgiye göre Kirli sepeti dizisi gerçek bir hikayeden uyarlanmış değil. Peki ama kirli sepeti dizisinin hikayesi neyi anlatıyor?

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting