KİRLİ SEPETİ MERYEM KİM? Ekranların dikkat çeken dizisi merak ediliyor: Kirli Sepeti Meryem kim oynuyor?

0 45

Kirli Sepeti Meryem kim sorusunun yanıtı merakla araştırılıyor. Milyonlarca dizi severin haberdar olduğu ve çoğunluğun takip ettiği Kirli Sepeti dizisinde oyuncu kadrosu merak ediliyor. Diziyi ilk defa izleyenler ya da izleyip de oyuncu kadrosunun ismini unutanlar sevilen karakterlerden Meryem’in kin olduğunu öğrenmeye çalışıyor. Böylece Meryem karakterini oynayan güzel oyuncu da çokça araştırılmaya başlandı. İşte Kirli Sepeti Meryem kim? Kirli Sepeti Meryem kim oynuyor? sorularının yanıtı ve detaylar…

KİRLİ SEPETİ MERYEM KİM?

Kirli Sepeti Meryem karakterini Şeyda Merve Kölük oynuyor. Dizi severler her hafta yayımlanan Kirli Sepeti dizisinde rol alan güzel oyuncuyu ise ilgiyle takip ediyor.

“Kirli Sepeti” dizisinin çekimleri tüm hızıyla sürüyor. Medyapım‘ın imza attığı ve Fox’ta yayımlanan dizinin yönetmen koltuğunda ise Ece Erdek Koçoğlu oturuyor. Erhan Makar‘ın ise görüntü yönetmenliğini yaptığı dizi Meryem adlı hizmetçinin ölümüyle başlıyor. Dizide Meryem’e hayat verecek oyuncu da merak konusuydu. Role çok sayıda görüşme sonrasında Şeyda Merve Kölük seçildi.

KİRLİ SEPETİ MERYEM KİM OYNUYOR?

Öte yandan lüks bir sitede çalışan ve gecekondu semtinde yaşayan bir grup hizmetçinin etkileyici hikâyesini anlatan dizinin kadrosunda bir oyuncu değişikliği daha yaşandı. Billur Melis Koç‘un hayat vereceği Yasemin’in (Bestemsu Özdemir) kardeşi Nergis rolü başarılı oyuncu Gözde Seda Altuner‘in oldu. Altuner rolü için saç imajını da değiştirdi.

KİRLİ SEPETİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kirli Sepeti dizisi İstanbul’da çekiliyor. Çekim yerleri arasında İstanbul’un Beşiktaş, Galata, Beyoğlu gibi semtleri yer alıyor. Dizinin bazı sahneleri ise İstanbul’un dışında, Boğaz’ın kıyısındaki yalılarda çekiliyor.

Dizinin konusu İstanbul’un zengin bir muhitinde yer alan butik bir sitede çalışan hizmetliler ve onların iş verenlerinin iç içe geçmiş hayatlarını konu alıyor. Bu nedenle, dizinin çekimleri de bu iki dünyanın iç içe geçtiği semtlerde gerçekleştiriliyor.

Dizinin yapımcısı MF Yapım, daha önce de birçok diziyi İstanbul’da çekmişti. Bu nedenle, İstanbul’un farklı semtlerini ve mekanlarını dizide başarıyla yansıtabiliyorlar

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting