Kıvanç Tatlıtuğ ülkeden ayrılıyor mu? Aile dizisinin finaliyle ilgili kafa karıştıran iddia

0 16

Show TV ekranlarında yayımlanan Aile dizisinin yakında final yapacağı bilgisi seyircileri çok şaşırttı. Aile dizisi 30.bölümüyle ekranlara veda edecek. Bu gelişme Show TV seyircilerini çok kızdırdı. İddiaya göre dizinin 30 bölüm olmasını Kıvanç Tatlıtuğ istedi.

KIVANÇ TATLITUĞ TÜRKİYE’DEN AYRILACAK MI?

Bazı haber sitelerinde Kıvanç Tatlıtuğ’un Can Yaman gibi Türkiye’den ayrılacağı öne sürüldü. Oysa iddialar gerçeği yansıtmıyor. Kıvanç Tatlıtuğ, Türkiye’den ayrılmayacak.

ANLAŞMA BÖYLE YAPILDI

Yapım şirketiyle Kıvanç Tatlıtuğ arasında anlaşma 30 bölüm üzerinden yapıldı. Yakışıklı oyuncu Türkiye’den ayrılmayacağı gibi başka projelerle seyirci karşısında olacak.

AİLE DİZİSİ NE ZAMAN BİTECEK?

Edinilen bilgiye göre Aile dizisi Mayıs 2024’te final yaparak ekrana veda edecek. Yapım şirketi, oyuncular ve Show TV arasında yeni bir anlaşma yapılacak mı henüz belli değil.

Aile, Ay Yapım’ın yapımını üstlendiği, ilk bölümü 7 Mart 2023 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın yaptığı, senaryosunu Hakan Bonomo ve Ali Kobanbay ikilisinin kaleme aldığı dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Dizinin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya yer almaktadır.

SHOW TV’DEN AİLE DİZİSİYLE İLGİLİ PAYLAŞIM

Yeni sezon tarihi dizinin sosyal medya hesaplarından duyuruldu. Yeni sezon afişi; “Aile yeni sezonuyla 3 Ekim Salı 20.00’de Show TV’de başlıyor! “notuyla paylaşıldı. 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting