Kızılcık Şerbeti izleyicisini küplere bindiren haber: Sevilmeyen karakter geri dönüyor

0 7

Her bölümüyle izleyicilerine heyecan yaşatmaya devam eden Kızılcık Şerbeti için geri sayım başladı. Yeni sezon tarihi merakla beklenirken, dizide Nursema karakteriyle evlenip onu camdan atan İbrahim karakteriyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

NURSEMA’NIN ESKİ EŞİ İBRAHİM DÖNÜYOR

Merakla beklenen diziyle ilgili kulislerde dolaşan bir söylentiye göre; Ceren Karakoç’un canlandırdığı Nursema’nın zorla evlendirildiği ve kısa süre sonra boşandığı İbrahim, Kızılcık Şerbeti’ne geri dönüyor. Birsen Altuntaş’ın duyurduğu haberde; geçen sezona damga vuran dizide Berkay Akdemir’in canlandırdığı İbrahim’in hikayeye nasıl döneceği ise şimdiden merak konusu oldu.

İbrahim (Berkay Akdemir) – Nursema (Ceren Karakoç)

KADROSUNA 3 YENİ OYUNCU KATILDI

Öte yandan Kızılcık Şerbeti çok konuşulan bir sezon finaliyle ekranlara veda etmişti. 2. sezonu iple çekilen diziye dahil olan yeni oyuncular ise heyecanı ikiye katladı.  Sevilen yapıma Bahtiyar Memili ve Yiğit Kirazcı katıldı. Cuma akşamlarına damga vuran dizinin kadrosuna oyuncu Kayra Şenocak da dahil oldu. Şenocak dizide muhafazakar iş insanı ‘Ertuğrul’ karakterini canlandıracak ve karakterin Nursema’yla (Ceren Karakoç) bağlantısı olacak.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting