Kızılcık Şerbeti mi, Yalı Çapkını mı? 15 Eylül Cuma reytingin galibi belli oldu

0 10

Televizyonda yeni sezon heyecanlı başladı. Sezon finalleri yerini yeni bölümlere bıraktı. Geçtiğimiz sezon izleyiciyi ekran başına kilitleyen Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti’nin ikinci sezon ilk bölümleri ekranlara geldi. Gecenin birincisi ise netlik kazandı.

Star TV’nin sevilen dizisiYalı Çapkını’nın 37. bölümünde düğün sahnesi izleyiciye unutulmaz anlar yaşattı. Seyran ve Ferit birbirlerine kavuşmanın mutluluğunu yaşayarak yeniden evlendi. 

Show TV’nin en çok izlenen dizisi Kızılcık Şerbeti’nin 30. bölümünde ise Doğa’nın bebeklerini kaybetmesi ile seyirciler büyük üzüntü yaşadı. Eşini aldatan Fatih vicdan azabı duyarken, kızı Doğa’nın hayatının dağıldığını gören Kıvılcım, Ünalların evini basarak öfke kustu. Büyük bir trafik kazası geçiren Ömer’in ortaya çıkan hastalığı ise izleyiciyi sarstı. 

Kızılcık Şerbeti mi, Yalı Çapkını mı? 15 Eylül Cuma reytingin galibi belli oldu

YALI ÇAPKINI, KIZILCIK ŞERBETİNİ SOLLADI

Heyecanın dorukta olduğu iki diziden reyting sonuçları geldi. 15 Eylül Cuma günü yayınlanan Kızılcık Şerbeti ve Yalı Çapkını’nın reyting sonuçları açıklandı.

Total’de 1. sırada Star TV’de izleyici ile buluşan “Yalı Çapkını”, 2. sırada “Yalı Çapkını” özet bölümü, 3. sırada ise Show TV’de ekranlara gelen “Kızılcık Şerbeti” yer aldı.
AB’de 1. sırada “Yalı Çapkını”, 2. sırada “Kızılcık Şerbeti”, 3. sırada ise “Kızılcık Şerbeti” özet bölümü yer aldı. 

Kızılcık Şerbeti mi, Yalı Çapkını mı? 15 Eylül Cuma reytingin galibi belli oldu

Buna göre Yalı Çapkını dizisi, Kızılcık Şerbeti’ni geride bırakarak, ikinci sezonun ilk bölümüyle en çok izlenen yapımı olarak zirveye adını yazdırdı.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting