Kızılcık Şerbeti’in 2. sezona özel afişinde dikkat çeken ayrıntı! Hayranları isyan etti…

0 12

Show TV’nin Gold Film imzalı ‘Kızılcık Şerbeti’ dizisi geçtiğimiz sezona damga vurdu. Yeni sezonu merakla beklenen dizinin peş peşe iki tanıtım filmi yayınlanırken bir de 2. sezona özel afiş paylaşıldı.

Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün senaryosunu kaleme aldığı dizinin ikinci sezon çekimleri 28 Ağustos’ta başladı. 15 Eylül Cuma günü 30. bölümüyle tüm heyecanıyla kaldığı yerden devam edecek olan dizinin peş peşe yayımlanan tanıtım filmlerinin ardından yeni afişi paylaşıldı. Tam kadro başrollerin yer aldığı afişte bir tek ismin yer almaması dikkat çekti.

KIZILCIK ŞERBETİ’NİN 2. SEZON AFİŞİ YAYINLANDI

Yönetmen koltuğunda Hakan Kırvavaç’ın (Ketche) oturduğu, Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman‘ı buluşturan ‘Kızılcık Şerbeti’nin yeni sezon afişinde Ceren Yalazoğlu Karakoç’un (Nursema Ünal) yer almaması dikkat çekti.

Dizinin en öneli karakterlerinden biri olan ‘Nursema’yı oynayan Ceren Karakoç’un afişte yer almaması birçok izleyicinin gözünden kaçmazken tepkilere de neden oldu. 

Birçok sosyal medya kullanıcısı, Umut ve Nursema karakterinin dizinin ilk sezonunun tanıtımında etkili isimler olduğunu söyleyerek, Ceren Karakoç’un da afişte olması gerektiğini savundu. İşte sosyal medya kullanıcılarından gelen bazı yorumlar;

Kızılcık Şerbeti’in 2. sezona özel afişinde dikkat çeken ayrıntı! Hayranları isyan etti...

‘Nursema nerede peki? Onun hikayesi sayesinde reyting yükseldi’

‘Neden neden Nursema ve Umut yok. Onlarda kaos bitti diye mi?’

‘Nursema’lı bölümler diziyi coşturdu. Nursema ve Alev bu dizinin en sevileni’

‘Ceren’in çok hakkı yenmiş’

‘Nursema için izlendi bu dizi. Neden yok?

Kızılcık Şerbeti’in 2. sezona özel afişinde dikkat çeken ayrıntı! Hayranları isyan etti...

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting