Kızılcık Şerbeti’nde Ömer’in hastalığı diziye damga vurdu! Seyirciden tepki üstüne tepki…

0 16

Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Ceren Karakoç, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman‘ın başrolünü paylaştığı Kızılcık Şerbeti dizisi 15 Eylül Cuma akşamı 2. sezonuyla ekranlara döndü. Dizinin yeni bölümüne Ömer’i canlandıran Barış Kılıç’ın hastalığı gündem oldu. 

Kızılcık Şerbeti’nin 30. bölümünde Doğa beklenmedik bir şekilde doğum yaptı. İkiz bebeklerinden birini kaybetmesi ise herkesi ağlattı. Eşini aldatan Fatih vicdan azabı duyarken, kızı Doğa’nın hayatının dağıldığını gören Kıvılcım, Ünalların evini basarak öfke kustu. 

İZLEYİCİLER SENARİSTE KIZDI

İzleyicinin bir an bile gözünü ayırmadığı yeni bölümde Ömer’in hastalığı da en çok konuşulanlar arasına girdi. Finalde büyük bir trafik kazası geçiren karakterin şimdi ise hastalığının ortaya çıkması ve fragmanda Abdullah’a “Bana bir şey olursa Metehan’la Kıvılcım sana emanet” demesi damga vurdu. Ömer karakterini canlandıran Barış Kılıç’ın başına gelenlere üzülen seyirciler senariste tepki gösterdi. 

Twitter’da kullanıcılar “Ömer’in bu hastalık durumu canımızı sıktı, Kıvılcım ile Ömer’i harcamak gibi bir hata yaparsanız bozuşuruz” , “Ömer yoksa biz de yokuz” , “Ömer eğer diziden ayrılırsa Kızılcık Şerbeti biter” şeklinde yorumlar yaptı.

Kızılcık Şerbeti’nde Ömer’in hastalığı diziye damga vurdu! Seyirciden tepki üstüne tepki…

El titremesi şikayetiyle doktora giden Ömer Ünal’ın hastalığının ne olduğu önümüzdeki bölümde netlik kazanacak.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting