Kızılcık Şerbeti’nden kaza sonrası kim ayrılacak? Yapımcısı 2. sezon öncesi açıkladı…

0 13

Sıla Türkoğlu, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Barış Kılıç, Doğukan Güngör,  Evrim Alasya, Müjde Uzman, Sibel Taşçıoğlu, Feyza Civelek ve Settar Tanrıöğen’in başrolünü paylaştığı Kızılcık Şerbeti dizisi 9 Haziran’da yayınlanan 29. bölümüyle sezon finali yapmıştı. Son bölüme ise kaza sahnesi damga vurmuştu. 

KAZADA ÖMER Mİ ÖLDÜ YOKSA KIVILCIM MI?

Tansiyonun bir an bile düşmediği Kızılcık Şerbeti’nin finalinde Kıvılcım ve Ömer’in geçirdiği trafik kazası izleyenlere korku dolu anlar yaşatmıştı. 

Kaza sahnesinin kamera arkası görüntüleri sosyal medyada gündem olurken, Ömer’i oynayan Barış Kılıç ile Kıvılcım’ı üstlenen Evrim Alasya’nın o anlarda dublör kullanmaması da sevenlerinden tam not aldı.

Bir ölü ve bir yaralı olduğu söylenen kazada kimin hayatını kaybettiği ise aylardır merak konusuydu. “Ömer mi öldü yoksa Kıvılcım mı?” sorularına dizinin yapımcısı Faruk Turgut’tan yüreklere su serpen açıklama geldi. 

Kızılcık Şerbeti’nden kaza sonrası kim ayrılacak? Yapımcısı 2. sezon öncesi açıkladı...

“DİZİDEN AYRILAN KİMSE YOK”

Fatma Karaağaç’un sunduğu 20 Dakika programına konuk olan Turgut, Kızılcık Şerbeti’nin kadrosundan herhangi bir oyuncunun ayrılmadığını şu sözlerle belirtti:

“Hikayemizi gayet objektif bir yerden anlatmaya devam edeceğiz. Diziye katılan oyuncular var sezon finalimiz etkili olmuştu kaza sonucu iki başrolden birinin ne olacağı konusunda ciddi bir spekülasyon oluşmuştu, dizden ayrılan kimse yok.”

KIZILCIK ŞERBETİ 15 EYLÜL’DE BAŞLIYOR

Öte yandan Show TV’de izleyicilerle buluşan Kızılcık Şerbeti dizisinin yeni sezon çekimleri de başladı. Senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı başarılı projenin 15 Eylül’de yeni sezonuyla ekranlarda olacağı öğrenildi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting