Kurtlar Vadisi’nin Elif’i aslında başka biri olacakmış… Teklifi reddettiği için şimdi çok pişman

0 20

Türk dizi tarihinin efsaneleri arasında gösterilen Kurtlar Vadisi, bir döneme damga vuran yapımlar arasında. Eski bölümleriyle gündemden düşmeyen dizi hakkında şaşırtan bir detay öğrenildi.

Unutulmaz yapımlardan olan Kurtlar Vadisi, yıllar önce bitmesine rağmen popülerliğini kaybetmiyor. Yıllar geçse de efsane dizinin oyuncuları gündeme gelmeye devam ediyor. 

15 Ocak 2003 tarihinde Show TV’de yayınlanmaya başlayan Kurtlar Vadisi, 29 Aralık 2005 tarihinde ekrana gelen 97. bölümüyle sona ermişti. 

Dizinin eski bölümleri dijital platformlarda yayınlanmaya devam ederken izleyicisini şoka uğratan bir gerçek ortaya çıktı. 

İLK TEKLİF ÖZGÜ NAMAL’A GİTMEMİŞ

Kurtlar Vadisi’de, Polat Alemdar’ın kız arkadaşı ve Süleyman Çakır’ın da avukatını ‘Elif Eylül’ rolüyle Özgü Namal canlandırıyordu. Elif’i oynaması için ilk teklifin aslında Namal’a gitmediği öğrenildi. 

Ünlü sunucu Oylum Talu, katıldığı bir programda kimsenin bilmediği gerçeği paylaştı. Talu, programda Kurtlar Vadisi’nin senaristleri diziyi yazmaya başladıkları dönemde kendisine teklif götürdüklerini söyledi.

Kurtlar Vadisi’nin Elif’i aslında başka biri olacakmış… Teklifi reddettiği için şimdi çok pişman

OYLUM TALU: ÇOK PİŞMAN OLDUM

Ünlü sunucu açıklamasında “Geçenlerde Bahadır Özdener programa geldiğinden anlatmıştı. O yüzden rahatlıkla anlatacağım. Onlar Kurtlar Vadisi’ni ilk yazmaya başladığında o dönem bana bir telefon geldi. Normalde söylemiyorum hangi dizilerden teklif geldiğini. Elif rolü için bana teklif gelmişti” dedi. 

Talu sözlerinin devamında ise “Dizinin yapımcısı Osman Sınav ile görüşmeye gittik. Ben gazeteci olacağım diyerek teklifi reddettim. Sonra çok pişman oldum” ifadelerini kullandı.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting