‘Kuruluş Osman’ dizisine transfer olan Emre Dinler İtalya yolcusu

0 15

ATV’de yayınlanan ve ekranların sevilen yapımları arasında yer alan ‘Kuruluş Osman’ dizisine yeni katılan Emre Dinler, Nişantaşı City’s yakınlarında gazetecilerle karşılaştı. Yeni sezonda, ATV’nin sevilen yapımının kadrosuna dahil olduğunu belirten ünlü oyuncu, gazetecilere yaptığı açıklamalarında, “Uzun süredir hazırlanıyorum. At binme ve kılıç kullanma eğitimleri aldım. Zor ve yoğun geçti. En zoru at binme… Daha önce binmemiştim” cümlelerini kurdu.

GALA İÇİN ROMA’YA GİDİYOR

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Türk televizyonlarının sevilen ve yakından takip edilen yapımları arasında yer alan ‘Kuruluş Osman’ dizisinin kadrosuna dahil olan Emre Dinler, İstanbul Nişantaşı’nda karşılaştığı gazetecilere birtakım açıklamalarda bulundu. Ferzan Özpetek’in filminde de yer aldığını belirten başarılı oyuncu, “Önümüzdeki hafta gala için Roma’ya gideceğim. Heyecanlıyım” ifadelerini kullandı.  

Daha önceleri ‘Yasak Elma’ dizisinde yer alan sevilen oyuncu, “Aksiyon işleri zor ama rol ayrımım yok. Hangisi bize uygunsa menajerimle ona göre karar veriyoruz” şeklinde konuştu.

6 Şubat Türkiyedepremlerinin yüreklerde bıraktığı acıya da değinen Emre Dinler, “Depremde kuzenimi ve sevdiğim birçok kişiyi kaybettim. Hatay eskisi gibi değil. Deprem döneminde oradaydım. Sık sık gidiyorum zaten” cümlelerini kurdu.  

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting