Kuruluş Osman’ın yıldızı Özgü Namal’lı ‘Kızıl Goncalar’ dizisine dahil oldu

0 9

Özgü Namal ve Özcan Deniz’i buluşturan Gold Film imzalı FOX’un yeni dizisi ‘Kızıl Goncalar’ın hazırlıkları devam ediyor. Yeni sezonun en çok merak edilen dizilerinin başında gelen ‘Kızıl Goncalar’a son olarak ‘Kuruluş Osman’ dizisiyle ekranlara gelen ödüllü bir oyuncu katıldı.

‘Vatanım Sensin’, ‘Kulüp’ ve son olarak Disney Plus’ın ‘Atatürk’ dizisini kaleme alan Necati Şahin’in senaryosunu kaleme aldığı, Ömür Atay’ın yönetmen koltuğu oturacağı dizinin cast çalışmaları titizlikle devam ediyor. Başarılı oyuncu Özgü Namal’ı 9 yıl sonra setlere döndüren dizinin kadrosuna yeni bir oyuncu katıldı.

‘KIZIL GONCALAR’IN KADROSU GENİŞLİYOR

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre; 1999-2001 tarihlerinde yayınlanan ‘Yılan Hikayesi’ adlı diziyle ilk kez ekranda yer alan, ardından ‘Avrupa Yakası’, ‘Mucize’, ‘Babamın Ceketi’ ve ‘Kuruluş Osman’ gibi başarılı dizi ve filmlerde oynayan Mert Turak, ‘Kızıl Goncalar’ın kadrosuna dahil oldu.

Oyuncu Turak, dizide Meryem’in (Özgü Namal) eşi Naim rolünü oynayacak. Muhafazakar bir aile olan Meryem ve Naim’in Zeynep adında bir de kızları vardır. ‘Kızıl Goncalar’ ekibinin ekim ayında sete çıkması planlanıyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting