MasterChef All Star’da yarışmaya veda eden isim kim oldu?

0 10

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 ekranında yayınlanan, Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu’nun jüri üyeliğini yaptığı MasterChef All Star’ın dün akşam yayınlanan eleme bölümünde, yarışmanın iddialı ismi veda etti.

Yarışmacılar; Sefa, Eda, Gamze, Ayaz, Dilara, Sergen ve Barbaros ilk etapta Pikan Cevizi ve kekik kullanarak en lezzetli tabağı yapmaya çalıştılar. Oyunun sonunda Dilara, Sergen ve Barbaros galip gelirken Gamze,Eda, Sefa ve Ayaz Mehmet Yalçınkaya’nın yemeğini yapmak üzere kolları sıvadı.

TAVUK CİĞERLİ MOUSSE’DA SINIFTA KALAN İSİM GAMZE OLDU

Eleme yarışmasının ikinci turunda Mehmet Yalçınkaya’nın Tavuk Ciğerli Mousse yemeğini en lezzetli yapmaya çalışan yarışmacılar kıyasıya mücadele verdi. Ancak gecenin sonunda Gamze, jürilerden geçer not alamayarak MasterChef All Star’a veda eden isim oldu. 

MasterChef All Star’ın iddialı isimlerinden Gamze veda konuşmasında, “Potalar motivasyonumuzu etkiliyor. Görevim ve nasibim buraya kadarmış. Hiçbir şey kaybetmedim. MasterChef’ten aldığım kanatlarımı taktım ve uçmaya devam edeceğim. Adapte olamadan gidiyorum, benim için erken bir veda. Buraya kadar direnebildim” dedi.

MasterChef All Star’da yarışmaya veda eden isim kim oldu?

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting