Masterchef kim elendi? İmalı sözleriyle gündeme oturdu: MASTERCHEF TÜRKİYE 17 EYLÜL ELENEN İSİM…

0 7

Masterchef kim elendi, Masterchef Türkiye 17 Eylül elenen isim merak konusu oldu. TV 8 ekranlarında yayımlanan ve milyonları televizyonları başına kilitleyen yemek yarışması programı Masterchef, All Star formatıyla da büyük ilgi görüyor. Yakından takip edilen yarışmada 17 Eylül akşamı veda eden isimler belli oldu. Yarışmacının takipçileri ise merakla kimin veda ettiğini araştırıyor.

MASTERCHEF KİM ELENDİ?

17 Eylül gecesi son dörde kalan isimler şöyleydi:

Fakat geceye sadece 1 kişi veda etti. Yarışmacıların şef tabağı olarak Mehmet Şef’in tabağını yapmaya çalıştığı programda ciğerli mousseler hazırlandı.

MASTERCHEF TÜRKİYE 17 EYLÜL ELENEN İSİM…

Potadan ilk kurtulan isim Ayaz olurken elenen isim de Gamze oldu.

Elendiği haberini alan Gamze şu sözleri kullandı:

Buraya kadar gelebildim. Hiçbir şey kaybetmedim. MasterChef’ten aldığım kanatlarımı taktım ve uçmaya devam edeceğim. Bizi izleyenlere de şunu söylemek isterim. Çok yakında… Şimdi beni daha fazla çalışmak bekliyor. Bunun için de çok mutluyum. Gamze için veda vakti. Buradaki görevim tamamlanmış oldu. Güzel günler geçirdim. Ben de kendi adıma bu meslekte ayaklarımı yere basmaya başladığımı düşünüyorum. Her zamankinden daha fazla başarmaya ihtiyacım var. Adapte olamadan aslında gidiyorum. Benim için erken bir veda. Daha ileriye gitmek isterdim. Ama nasibim buraya kadarmış. 

Gamze’nin imalı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. Bazı hayranları sosyal medyadan Gamze’nin kendi restoranını açabileceği tahmininde bulundu. 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting