MasterChef’e veda eden Sefa’dan manidar paylaşım! Sözlerine yorum yağdı

0 9

24 Eylül akşamı MasterChef’te eleme gecesi yaşandı. Sefa ve Kerem’in finale kaldığı gecenin sonunda hayallerine veda eden isim Sefa oldu. MasterChef’te üst düzey bir performans sergileyen yarışmacı, eleme sonrasında sosyal medya paylaşımıyla çok konuşuldu.

TV8 ekranlarında yayınlanan ve sevilen yarışma programı MasterChef, başarılı performansları kadar yarışmacıların sosyal medya paylaşımlarıyla da zaman zaman gündeme geliyor.

“YEMİN EDİYORUM DÜNYA VARMIŞ”

Son olarak Sefa Okyay Kılıç’ın elendiği programda finale adım adım yaklaşılırken heyecan da artıyor. Geçtiğimiz hafta MasterChef Türkiye All Star’a veda eden isim, en başarılı şefler arasındaydı. Eleme sonrası X hesabından paylaşım yapan Sefa Okyay Kılıç dikkatleri üzerine çekti. Yarışmadan elenen Kılıç, paylaşımında “Yemin ediyorum dünya varmış, son 4 ay ben ne çekmişim be” ifadelerini kullandı.

Takipçileri Sefa Okyay Kılıç’ın bu paylaşımı altına onlarca yorum yaparak genç şefe elense de destek olmaktan geri durmadı.

BU SÖZLERLE VEDA ETTİ

Sefa Okyay Kılıç, veda paylaşımında ise kariyerine devam edeceğini belirterek şunları söylemişti:

“Yarışmaya veda ettim ama mesleğime ve kariyerime sonuna kadar emin adımlarla devam edeceğim. Asla ben oldum demedim ve sürekli gelişime açık bir şekilde hayatıma devam edeceğim. Oldum delisi olmadan hayatımı huzurlu bir şekilde sürdüreceğim için mutluyum, beni destekleyen değerli dostlarımdan hem özür diliyor hem de teşekkürü bir borç biliyorum, sizi çok seviyorum.”

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting