Maviye Sürgün 4.Bölüm Yeni Bölüm 3 Temmuz Pazartesi Tek Parça İzle

0 32

Maviye Sürgün hd nitelikte sitemizde yayınlanmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük heyecanla izlenen Maviye Sürgün dizisinin yeni alanı 3 temmuz pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

uğramış bulunduğu tahkîkat ardından geçici vakit açığa alınan {başarı} göstermiş SAT komandosu Ali (Caner Cindoruk), eşi Ayda’nın şanssız ve ölümcül hastalık haberi ile çocuklarını ve eşini de yanına alarak; Çamlıkıyı’da butik otel işleten kayınpederi Salih’in (Hakan Salınmış̧) yanına göç eder. Taşınmadan kısa bir müddet ardından Ayda’nın vefatı ile bütün aile derin bir yasa boğulur. hemen hemen acıları olabildiğince tazeyken bir gece denize yapılan Ali, ufukta sürüklenen bir botu farkına varır ve fırtınaya aldırmadan içindeki hanımı kurtarmış olur. Kurtardığı esrarengiz bayanın adı Defne’dir (Damla Sönmez). Ali, {yaşamış} bulunduğu kaza ile geçici hafıza yitirilmesine uğrayan ve basına gelenleri hatırlamayan Defne’yi ‘Allah Misafiri’ olarak otele getirir. Parça parça hafızası yerine gelen Defne gerçek anlamda bir dolandırıcıdır.

Maviye Sürgün Sıra mevzusu

uğramış bulunduğu tahkîkat ardından geçici vakit açığa alınan {başarı} göstermiş SAT komandosu Ali (Caner Cindoruk), eşi Ayda’nın şanssız ve ölümcül hastalık haberi ile çocuklarını ve eşini de yanına alarak; Çamlıkıyı’da butik otel işleten kayınpederi Salih’in (Hakan Salınmış̧) yanına göç eder. Taşınmadan kısa bir müddet ardından Ayda’nın vefatı ile bütün aile derin bir yasa boğulur. hemen hemen acıları olabildiğince tazeyken bir gece denize yapılan Ali, ufukta sürüklenen bir botu farkına varır ve fırtınaya aldırmadan içindeki hanımı kurtarmış olur. Kurtardığı esrarengiz bayanın adı Defne’dir (Damla Sönmez). Ali, {yaşamış} bulunduğu kaza ile geçici hafıza yitirilmesine uğrayan ve basına gelenleri hatırlamayan Defne’yi ‘Allah Misafiri’ olarak otele getirir. Parça parça hafızası yerine gelen Defne gerçek anlamda bir dolandırıcıdır.

Maviye Sürgün 4.Bölüm canlı yayın izlemek için tıkla

Maviye Sürgün 4. Bölüm 3 Temmuz Full İzlemek için tıkla

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting