Onur Tuna’lı ‘Son Akşam Yemeği’ filminde ‘Latife Hanım’ı oynayacak isim belli oldu

0 9

Başarılı oyuncu Onur Tuna, yakında FOX’ta yayınlanacak olan ‘Şahane Hayatım’ ve beIN Connect’in merakla beklenen ‘Sarmaşık Zamanı’ adlı dizisiyle izleyici karşısına geçecek. Öte yandan, Cumhuriyet ilan edilmeden bir gün önce, 28 Şubat 1923 Pazar günü ve gecesi Çankaya Köşkü’nün mutfağında yaşananları anlatacak olan ‘Son Akşam Yemeği’ filmi için hazırlıklarına devam eden oyuncu Tuna’nın partneri kim olacağı merak ediliyordu.

Onur Tuna’nın ‘Atatürk’ olarak beyaz perdede yer alacağı filmin büyük bir titizle devam eden cast çalışmaları sonucunda ‘Latife Hanım’ı oynayacak isim belli oldu.

SON AKŞAM YEMEĞİ’NİN ‘LATİFE HANIM’I BELLİ OLDU

Levent Onan’ın yönetmen koltuğuna oturduğu, Ayla Hacıoğulları ile Vilmer Özçınar’ın imzasını taşıyan ‘Son Akşam Yemeği’ filminde Onur TunaMustafa Kemal Atatürk’ü, Pelin AkilLatife Hanım’ı oynayacak. Engin Şenkan, Azra Aksu, Necip Memeli, Aslı Tandoğan, Mustafa Kırantepe, Yasemin Baştan, Nehir Gökdemir ve Tuğba Daştan’ın rol alacağı ‘Son Akşam Yemeği’ filmi, Cumhuriyetin kuruluş öyküsünü mutfakta çalışanların yani halkın gözünden anlatacak.

Onur Tuna’lı ‘Son Akşam Yemeği’ filminde ‘Latife Hanım’ı oynayacak isim belli oldu

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Çankaya Köşkü’nün üst katında yeni bir yönetim şekline geçiş tartışılıyordur ve ertesi gün cumhuriyet ilan edilecektir. Alt katta bulunan mutfakta ise o tarihi anlara tanıklık eden aşçısından, yamağına mutfak çalışanlarının hüzün ve mutluluk dolu yirmi dört saati beyazperdeye yansıyacak.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting