Özge Özpirinçci’nin yeni dizisi ‘Sandık Kokusu’ndaki partneri belli oldu

0 11

Son olarak 2017-2020 yılları arasında FOX’ta yayınlanan, başrolünü Caner Cindoruk, Feyyaz Duman, Seray Kaya, Şerif Erol ve Bennu Yıldırımlar ile paylaştığı ‘Kadın’ adlı ödüllü dizide yer alan Özge Özpirinçci, ara verdiği ekranlara geri dönüyor.

Geçtiğimiz aylarda O3 Medya’nın yeni sezon için hazırladığı Melis Civelek ile Zeynep Gür’ün senaryosunu kaleme aldığı ‘Sandık Kokusu’ adlı dizi için anlaşma imzalayan oyuncu Özpirinçci’ye başrolde eşlik edecek isim merak konusu olmuştu. Cast çalışmaları devam eden dizinin erkek başrol oyuncusu belli oldu.

‘SANDIK KOKUSU’NUN ERKEK BAŞROLÜ BELLİ OLDU

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Henüz kanalı netleşmeyen dizide 3 çocuk annesi Karsu rolünü oynayacak olan Özge Özpirinçci’nin partneri Metin Akdülger oldu.

Rol aldığı sinema filmi ve dijital yapımlarla adından söz ettiren başarılı oyuncu Metin Akdülger, son olarak 2016-2017 yılları arasında ‘Muhteşem Yüzyıl: Kösem’ adlı dizide ‘IV. Murad’ karakteriyle ekranlarda yer almıştı.

Şimdilerde başrolünü Serenay Sarıkaya ile paylaştığı Netflix’in ‘Kimler Geldi, Kimler Geçti’ adlı dizisindeki sahnelerini tamamlamak üzere olan oyuncu Akdülger, daha sonra “Sandık Kokusu” için hazırlık yapmaya başlayacak.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting