Reyting sıralamasında kim birinci oldu? Türkiye’de haftanın en çok izlenen dizileri belli oldu

0 12

Eylül ayının gelmesiyle birlikte yeni sezon dizileri başladı. Reyting raporlarına bakılırsa geçtiğimiz sezona damga vuran Yalı Çapkını bu sezon yine izlenme rekorları kıracak. Açıklanan reyting raporları doğrultusunda haftanın en çok izlenen dizileri de belli oldu. Listede yer alan dizileri sizler için derledik.

STAR TV REYTİNGE BOĞULDU

Başrollerini Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in paylaştığı Yalı Çapkını ilk sırada yer alırken Ömer ve Gamze’nin aşkını konu alan Ömer dizisi sekizinci sırada yer aldı.

Ekranların en çok izlenen dizileri belli oldu. Box Office Türkiye verilerine göre haftanın en çok izlenen yapımı Yalı Çapkını oldu. Hafta boyunca izleyiciyle buluşan yerli dizilerden en çok izlenen 10 yapım sıralandı. Prime time 20+ABC1 reyting listesine göre, dizi sayısının 22’ye yükseldiği haftada Star TV’nin sevilen dizisi Yalı Çapkını liderlik koltuğundaki yerini korudu.

Her cuma akşamı Star TV’de yayınlanan dizinin başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Emre Altuğ, Beril Pozam ve Çetin Tekindor gibi isimler yer alıyor. Dizi, hem Total hem ABC1 kategorilerinde birinci olarak 22 Eylül Cuma akşamının en çok izlenen yapımı olmuştu.

Reyting sıralamasında kim birinci oldu? Türkiye'de haftanın en çok izlenen dizileri belli oldu

Başrollerini Selahattin Paşalı ve Gökçe Bahadır’ın paylaştığı, Star TV’nin sevilen dizisi Ömer ise haftanın en çok izlenen 8. yapımı oldu.

ntv.com.tr’nin derlediği habere göre; İşte haftanın en çok izlenen dizilerinin sıralı tam listesi

İşte en çok reyting alan diziler sıralaması:

1 – Yalı Çapkını 
2 – Kızılcık Şerbeti 
3 – Gönül Dağı 
4 – Bambaşka Biri 
5 – Dilek Taşı 
6 – Yabani 
7 – Aldatmak
8 – Ömer 
9 – Ben Bu Cihana Sığmazam
10 – Safir 

Geçtiğimiz sezon en çok izlenen diziler arasında Kanal D ekranlarında yayımlanan Camdaki Kız ile Yargı dizisi ilk sıraları paylaşıyordu. Yalı Çapkını dizisi ise sezon boyunca en çok izlenen diziler arasındaydı. 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting