Şarkılar Bizi Söyler 69.Bölüm 25 Mart Cumartesi Tek Parça İzle

0 527

Şarkılar Bizi Söyler

Yayın hayatına Kanal D ekranlarında başlayan Şarkılar Bizi Söyler programı yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren büyük bir ilgi gördü.

Şarkılar Bizi Söyler Canlı yayını izle Şarkılar Bizi Söyler son bölüm izle Şarkılar Bizi Söyler yeni bölüm izle Şarkılar Bizi Söyler youtube izle Şarkılar Bizi Söyler fragmanı izle Şarkılar Bizi Söyler bugün izle

Şarkılar Bizi Söyler programı Kanal D ekranlarında her Cumartesi saat 20:00 de yayınlanmaktadır. Şarkılar Bizi Söyler programı full izle. Şarkılar Bizi Söyler canlı yayını izle. Şarkılar Bizi Söyler programı son bölüm izle.

Sibel Can, Hakan Altun ve usta klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’nin sunumu ile her cumartesi Kanal D ekranlarında yayınlanan Şarkılar bizi söyler programında her hafta birbirinden ünlü konuklar misafir edilerek müzik ve eğlence dolu bir program hazırlanıyor. Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici de her programda performansları ile izleyenleri büyülüyor.

Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları, 25 Mart Cumartesi akşamı yayınlanacak olan yeni bölümün konukları Alpay, Yeliz, Kubat, Gökhan Tepe ve Cemil Demirbakan oluyor.

Kanal D’nin yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı “Şarkılar Bizi Söyler”, yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Sezon finali yayınıyla ekrana gelecek olan bu bölümünde, “Sevilen Şarkılar” söylenecek.

Şarkılar Bizi Söyler yeni bölümü ile 14 Ocak Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting