Selin Şekerci Show TV’nin favori dizisinin kadrosuna katılıyor!

0 14

Son olarak ‘Sevda Mecburi İstikamet’ filmiyle beyaz perdede rol alan Selin Şekerci, tekrardan adından çok söz ettireceği bir yapımla seyircinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Show TV’nin en çok izlenen yapımlarından birinde yer alması beklenen ünlü ismin, dizideki partneri ise Nejat İşler olacak

SELİN ŞEKERCİ’NİN YENİ PROJESİ

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya, Nur Sürer, Levent Ülgen, Canan Ergüder ve Nejat İşler gibi ünlü isimleri buluşturan “Aile” dizisinin 2. Sezon hazırlıkları  hız kesmeden devam ediyor. Show TV’nin en sevilen yapımları arasında yer alan ‘Aile’ dizisinin senaryosunu ise Hakan Bonomo ve Ali Kobanbay kaleme alıyor. Ayrıca dizi ekibine Bengi Özsöğüt ve Adil Güreşçi de yer alıyor.

Yakın zamanlarda yeni sezonuyla ekranlara gelecek olan dizi, 2 aylık zaman atlamasıyla ‘Soykan’ların marina açılışının olduğu bir sahneyle seyircisiyle buluşacak.

Yeni sezonunda ‘Aslan’ın büyük bir mücadelesine sahne olacak diziye, ‘Avukat Serap Vural’ karakteri dahil oluyor.

Devin Akın’ın avukatı olarak rol alacak ‘Serap’ ile ‘Cihan’ (Nejat İşler) arasında bir iletişim kurulması planlanıyor.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, bu rol için en güçlü aday olarak, seyircisi tarafından başarılı oyunculuğu ile tanınan Selin Şekerci isminin ön plana çıktığı konuşuluyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting