Show TV ‘Aile’ dizisi 2.sezon ne zaman başlayacak? Show TV’nin sevilen yapımın yeni bölümlerine dair merak edilen her şey…

0 16

Ekranların fenomen yapımları arasında yer alan ve yayın saatinde seyircisini ekranları başına kilitleyen ‘Aile’ dizisi, 2.sezonuyla seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Seyircisinin aklındaki en büyük konu ise “Show TV ‘Aile’ dizisi 2.sezon ne zaman başlayacak?” sorusunun cevabı olmaya devam ediyor.

SHOW TV ‘AİLE’ DİZİSİ 2.SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Birbirinden başarılı isimleri castında buluşturan başarılı televizyon dizisi ‘Aile’, 2.sezonuyla birlikte Show TV ekranlarına geri dönmeye hazırlanıyor. Sevilen yapımın, Eylül ayı gibi yeni sezon çekimlerinin başlayacağı belirtilirken, izleyicisiyle buluşmasının Ekim ayı içerisinde olabileceği tahmin ediliyor.

‘AİLE’ DİZİSİNDE HANGİ YILDIZ İSİMLER VAR?

Show TV ekranlarında yayınlanan ve her bölümde izleyicisini ekranları başından kaldırmayan başarılı yapım ‘Aile’ dizisi, oldukça zengin ve kaliteli bir oyuncu kadrosuna sahip. Bu yıldız isimleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Kıvanç Tatlıtuğ
  • Serenay Sarıkaya
  • Canan Ergüder
  • Nejat İşler  
  • Nur Sürer
  • Levent Ülgen

AİLE DİZİSİNİN KONUSU NE?

Ekranların sevilen yapımı ‘Aile’ dizisi, varlıklı bir aile olan ‘Soykanlar’ın en çok sözü geçen ismi ‘Aslan’ın, kendisiyle benzer sorunlara sahip psikolog ‘Devin’le tanışması neticesinde aile içinde değişen dengeleri, gelişmeleri ve ‘aile’ kavramının en tartışmalı yönlerini konu olarak işliyor.

Aile dizisi ne zaman başlıyor?

SHOW TV ‘AİLE’ DİZİSİNİN FİNALİNDE NE OLMUŞTU?

Aile’ dizisinin seyircisiyle buluştuğu sezon finali bölümünde, ‘Aslan’ ve ‘Cihan’, öğrendikleri gerçeklerle yüzleşmek zorunda kaldı. Yaşanan kavganın son raddesinde ise Cihan, Aslan’ı vuracağı esnada, ‘Devin’ son anda ‘Cihan’ı sırtından vurarak ‘Aslan’nın hayatını kurtardı.

Sezon finalinde nefesleri tutturan ‘Aile’ dizisi, yeni sezona da bomba gibi dönmeye hazırlanıyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting